הפקת כנסים

הפקת כנס עסקי או מסחרי היא פרויקט לא פשוט שיש לו כמה וכמה שלבים וצריך להתחיל בארגון שלו הרבה זמן מראש. בדרך כלל כאשר מתעסקים בתחום של הפקת כנסים יהיה מדובר בכנס שצריך לאפיין מראש לא מעט נתונים שקשורים בו על מנת להפיק אותו כמו שצריך – מה המטרה שלו, מי הקהל שאמור להגיע, כמה משתתפים אמורים להגיע, היכן יהיה הכי נכון ומתאים לקיים את הכנס, וכמובן שצריך לבחון לעומק את כל אלמנטים שקשורים לתוכן הכנס – רשימת נואמים, חלוקת פליירים או תיקיות עם עלונים, עיצוב המקום, חלוקת מתנות, כיבוד או אוכל ואפילו תוכנית אומנותית.

האתגר הגדול של הפקת כנסים

ארגון של כנס שונה באופן מהותי מארגון של כל אירוע אחר, גם אם מדובר באירועים עסקיים. הפקת כנסים צריכה להתבצע לאור מטרה מאד ספציפית ומדויקת ולאחר שהכנס נגמר אכן יבוצע ניתוח מעמיק ויסודי על מנת לבחון האם המטרה המדוברת הושגה. במידה ולא – זה עלול להיות בעייתי, שכן לא מעט משאבים הושקעו בהפקת הכנס והחברה או הארגון לא יוכלו להרשות לעצמם לשחזר את הכנס כדי לדייק את ההצלחה. מכאן שיש אתגר לא פשוט ולכן חשוב מאד לפנות אל חברה שיש לה ניסיון והתמחות בהפקת סוגים שונים של כנסים, מה שיבטיח שאפשר יהיה להשיג את המטרה המדוברת.

הצלחה של כנס שווה להצלחה של הארגון!

יש סוגים שונים של כנסים עסקיים – השקת מוצר, אירוע לכבוד הנפקה בבורסה או צמיחה מרשימה, אירוע רווחה לעובדים ועוד. הפקת כנסים לוקחת בחשבון את המהות של הכנס ודואגת שהיא תבוא לידי ביטוי. לא כל מה שיתאים לסוג אחד של כנס יתאים גם לסוגים אחרים. יש חשיבות לעבודה מדוקדקת ולא בכדי הארגון של הכנס מתחיל לא מעט זמן לפני המועד המתוכנן. כשעובדים עם חברה מקצועית אפשר לסמוך על הניסיון של הנציגים שלה בהתוויית כל אלמנט או מרכיב של הכנס.

מתעניינים בהפקת כנס? פנו לקסטיליה הפקות בע"מ וקבלו סיוע צמוד ומקצועי עד שהכנס יוכרז כמוצלח.

הפקת כנסים ואירועים

כאשר מדברים על כנס או אירוע עסקי הכוונה היא לכזה שיוזמנו אליו הרבה אנשים, שיש לו מטרה עסקית ברורה ויש הרבה מה להכין או לארגן לקראתו. הפקת כנסים ואירועים היא מקצוע לכל דבר ועניין ולכן חשוב מאד להיעזר באנשי מקצוע מנוסים, שכן הם אלה שיכירו את התחום על בוריו ויוכלו לייעץ איך יהיה הכי נוח ונכון להפיק כל אירוע מ- א' ועד ת'. מעבר לאירוע עצמו יש כל מיני נושאים לוגיסטיים שצריך להתעסק בהם וכמובן גם הניתוח המעמיק לאחר האירוע שמתקיים לצרכי הפקת לקחים והבנה לקראת ארגון האירועים הבאים.

למה התחום של הפקת כנסים ואירועים נחשב למאתגר ולא פשוט?

כאמור, כנס הוא אירוע שיש בו הרבה מאד אנשים בדרך כלל ויש לו מטרה או חזון. צריך לבחור לשם כך את המקום שיוכל להכיל את מספר המוזמנים הגדול, אפשר יהיה לבנות בו את התפאורה או העיצוב הדרוש והמתאים, צריך לבנות לוח זמנים או סדר יום מדוקדק על מנת שהמגיעים לא יבזבזו את הזמן שלהם וכמובן שצריך להדגיש את הנושא של הערך המוסף שיקבלו כלל המגיעים אל הכנס. לא בכדי הפקת כנסים ואירועים חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים שארגנו לא מעט אירועים או כנסים דומים והם יידעו בדיוק איך הכי נכון לגשת לפרויקט הזה.

מי בדרך כלל מפיק כנס גדול?

כאשר מדברים על הפקת כנסים ואירועים מתכוונים בדרך כלל כאלה שמתאימים לקהל בעלי העסקים או הארגונים הגדולים. הם יזמינו קהל לקוחות גדול כדי לשווק או להשיק מוצר חדש, ירצו לשמור על קשר טוב עם מעגל הלקוחות הקבוע והחשוב שלהם, יתכן ויהיה מדובר בכנס מקצועי שחברות שונות יציגו בו תכנים מקצועיים ויתכן שיהיה מדובר באירוע רווחה למען עובדי הארגון. כל הפקה שכזאת חייבת להתבצע באופן מקצועי על מנת שהכנס יוכרז כמוצלח.

מתעניינים בהפקת כנס או אירוע? פנו אל קסטיליה הפקות בע"מ וקבלו את כל המידע הדרוש מפי נציגים מקצועיים ובעלי ניסיון רב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
עוד בנושא
יום כיף לחברות

ארגון של ימי כיף או אירועים לחברות כבר מזמן הפך לסמל סטטוס. יום כיף לחברות הוא סטנדרט של ממש ואפילו במודעות דרושים ארגונים וחברות יפארו

קרא עוד >>
הפקת כנסים
הפקת כנסים

הפקת כנס עסקי או מסחרי היא פרויקט לא פשוט שיש לו כמה וכמה שלבים וצריך להתחיל בארגון שלו הרבה זמן מראש. בדרך כלל כאשר מתעסקים

קרא עוד >>
נופש חברה בחו"ל
נופש חברה בחו"ל

הנושא של רווחת העובד, חלוקת צ'ופרים או קיום אירועי שיא לכבוד העובדים בחברה או בארגון כבר נחשב לידוע ופופולרי מאד. בכל ארגון גדול יש ציפייה

קרא עוד >>