יום כיף לחברות

ארגון של ימי כיף או אירועים לחברות כבר מזמן הפך לסמל סטטוס. יום כיף לחברות הוא סטנדרט של ממש ואפילו במודעות דרושים ארגונים וחברות יפארו את עצמם ככאלה שימי כיף הם דבר שבשגרה כדי לפתות מועמדים לתפקידים שונים לשלוח קורות חיים ולהצטרף לשורות הארגון. כיום יש אינספור אפשרויות להפקת ימי כיף ואירועי חברה ויתרה מכך – יש חברות מקצועיות שזה מה שהן מתמחות בו והן מסייעות למי שעובד במחלקת משאבי אנוש להרכיב את האירוע בהתאמה אישית מלאה לחברה, לעובדים, לעיתוי במהלך השנה ובעצם לכל נתון חשוב אחר. כך האירוע יהיה מוצלח ומהנה ויעמוד בסטנדרטים הגבוהים של העובדים.

מה בדרך כלל כולל יום כיף לחברות?

אפשר בעצם לומר שכיום כבר אין את העניין של בדרך כלל, שכן כל יום כיף עבור כל חברה בנפרד הוא אירוע שלם שצריך להפיק אותו מההתחלה ועד הסוף. יום כיף יכול להיות רק לעובדים – סיור במוזאון, טיול או ארוחת צהריים במסעדה וגם יכול להיות אירוע עם משפחות וילדים בפארק מים ביום סגור רק לעובדים החברה. יום כיף לחברות צריך להתאים לכלל העובדים, לרבות התוכנית האומנותית, האוכל שהם יאכלו, הפעילות שהם עומדים לבצע ובעצם כל אלמנט שקשור לאירוע עצמו. כך אפשר גם לדאוג לגיוון בין אירוע לאירוע, בין יום כיף אחד לאלה שיבואו אחריו.

החשיבות של אירועי חברה בעיני העובדים

לא בכדי יש השקעה רבה של תקציבים וגיוון בעת ארגון יום כיף לחברות, לפעמים יותר מפעם אחת בשנה. העובדים כבר יודעים לצפות וכאמור – מדובר בסמל סטטוס שלפעמים הולך לפני שם החברה. העובדים יודעים שמדובר בסוג של מערכת יחסים שכאשר הם מקפידים לבצע את המוטל עליהם ודואגים להצלחתה של החברה – הם מקבלים בתמורה ימי כיף ואירועים חברתיים שוברי שגרה שהופכים את העסקה כולה לכדאית ומהנה במיוחד.

מתעניינים בהפקת יום כיף לעובדי החברה שלכם? פנו אל קסטיליה הפקות בע"מ ותיהנו משירות מקצועי ועתיר ניסיון בהפקת אירועי חברות וארגונים בהתאמה אישית לעובדים שלכם.

 

ימי כיף לחברות

אין מי שלא מכיר את הקונספט של יום כיף לעובדים של חברה שלטובתו סוגרים מקום בילוי ציבורי לקהל הרחב ומקדישים את כל המתחם לעובדים ולפעמים גם לבני המשפחה שלהם ביחד איתם. ימי כיף לחברות הם סמל סטטוס בקרב חברות גדולות ויש אפילו תחרות סמויה בין חברות שונות באשר לימי כיף מוצלחים ומהנים שהן מציעות לעובדים שלהם. אין זה פשוט לארגן את הלוגיסטיקה הכרוכה ביום כיף שכזה אך המנהלים יודעים שמדובר בחובה, שכן יש ציפייה מצד כלל העובדים ליהנות בימי כיף כאלה ואפשר לראות בהם את התודה של הארגון כלפי עבודה יוצאת מן הכלל שבזכותה החברה מצליחה ומשגשגת.

אילו דוגמאות יש בתור ימי כיף לחברות?

מכיוון שכיום מדובר בתחום מגוון ועשיר במיוחד הרי שיש אינספור דוגמאות של ימי כיף לחברות שכבר הוכיחו את עצמם כמהנים ומיוחדים מאד – בילוי בפארק מים או בלונה פארק, סגירת מתחם קולנוע והקרנת סרטים מתוך בחירה, טיול עם ארוחה במסעדה ועוד. יש ימי כיף שכוללים את בני המשפחה ויש כאלה שלא. מה שחשוב לדעת הוא שיש ציפייה רבה מצד בני המשפחה לקראת ההודעה על היום ולא בכדי הודעות אלה תהיינה מלוות בטיזרים לאורך זמן על מנת להעלות את רף הציפייה וההתרגשות. ימי הכיף הם אירועי שיא ביחסים שבין העובדים לבין החברה.

החשיבות של הפקה מקצועית

לא תמיד מי שעובד במחלקת משאבי אנוש יידע בעצמו איך יהיה הכי נכון ומתאים לארגן ימי כיף לחברות וספציפית לחברה שלו ולכן יהיה הכי נכון עבורו לפנות אל חברה מקצועית שלעובדים שלה יש ניסיון רב ככל האפשר בהפקת ימי כיף כאלה והם ימצאו את הדרך הטובה ביותר להרכיב את הפאזל של פעילות, אוכל, מיקום ומועד. העובדים ישמחו לגלות אילו הפתעות מתכננים להם לקראת יום הכיף הבא ויתרה מכך – יצפו בקוצר רוח להיפגש מחוץ למשרד.

קסטיליה הפקות בע"מ היא חברה מקצועית לאירועי חברות וארגונים, עם ניסיון רב ושלל רעיונות שיתאימו לכל חברה ולכל הפקה של אירוע או יום כיף.

ימי כיף לחברה

בשום חברה או ארגון אין דבר כזה יום כיף שעומד בפני עצמו ולא יהיה מלווה בעוד ימי כיף לחברה. היום כבר מדובר בסטנדרט שכולם מצפים לו ורק במקרים חריגים במיוחד לא יהיו ימי כיף לאורך השנה, בין אם לכלל עובדי החברה ובין אם לחלק מהם. כאשר מדברים על ימי כיף אפשר לקחת בחשבון אינספור אפשרויות שיכולות להתאים וביחד עם חברה מקצועית שעוסקת בתחום זה אפשר לחדש, להיות מקוריים ולהרכיב יום כיף יוחד במינו כל פעם מחדש. מדובר ברף שעולה ועולה כל הזמן ויש תחרות סמויה וגלויה כאחד באשר לקיומם של ימי הכיף ולתוכן שלהם.

למה חשוב לארגן באופן קבוע ימי כיף לחברה?

כיום יש מודעות גבוהה לנושא של איזון בין החיים האישיים לבין הזמן שמבלים במקום העבודה. גם כאשר נמצאים בעבודה יודעים שהעובדים צריכים מדי פעם לוח, לאכול ולשתות, לנשום אוויר ולחלץ עצמות. אי אפשר לעבוד ללא הפסקה כי אז יגיעו עייפות רבה ותסכול לא קטן. ימי כיף לחברה נועדו בדיוק בשביל לשבור שגרה, להפיג את אווירת העבודה שבדרך כלל אופפת את המסדרונות והעובדים וגם כדי לאפשר להם לכיר אלה את אלה בלי קשר לנושאים מקצועיים שהם בדרך כלל מדברים עליהם. לאחר יום כיף כזה המוטיבציה עולה, כמו גם הקשר עם מקום העבודה שמתחזק לאין שיעור.

למה לארגן יום כיף עם חברה מקצועית?

אין זה פשוט לארגן ימי כיף לחברה באופן עצמאי, שכן מדובר במספר גדול של עובדים ולא תמיד זה קל ופשוט להבין אילו ספקי שירות פועלים בשוק ואיך להרכיב את הפאזל הזה של היום המיוחד – פעילות, מקום מיוחד, אוכל ושתייה, פעילות ייחודית ועוד. חברה מקצועית שמתמחה בהפקות אירועים תוכל להציע מגוון רעיונות שיתאימו בדיוק לחברה או הארגון המדוברים וביחד עם מחלקת משאבי אנוש אפשר יהיה להתוות יום לא פחות ממדהים.

קסטיליה הפקות בע"מ היא הכתובת שלכם לארגון יום כיף בחברה או הארגון, עם שלל רעיונות שיתאימו לכם ועם ניסיון רב בתחום.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
עוד בנושא
יום כיף לחברות

ארגון של ימי כיף או אירועים לחברות כבר מזמן הפך לסמל סטטוס. יום כיף לחברות הוא סטנדרט של ממש ואפילו במודעות דרושים ארגונים וחברות יפארו

קרא עוד >>
הפקת כנסים
הפקת כנסים

הפקת כנס עסקי או מסחרי היא פרויקט לא פשוט שיש לו כמה וכמה שלבים וצריך להתחיל בארגון שלו הרבה זמן מראש. בדרך כלל כאשר מתעסקים

קרא עוד >>
נופש חברה בחו"ל
נופש חברה בחו"ל

הנושא של רווחת העובד, חלוקת צ'ופרים או קיום אירועי שיא לכבוד העובדים בחברה או בארגון כבר נחשב לידוע ופופולרי מאד. בכל ארגון גדול יש ציפייה

קרא עוד >>