נופש חברה

אין כמו הציפייה לקראת ההודעה על נופש חברה קרב ובא. יש משהו מאד מרגש ומעורר שמחה בידיעה שהחברה שבה עובדים משקיעה כספים ולוגיסטיקה בארגון של נופש לעובדים בשביל שבירת שגרה והנאה מיוחדת במינה. יש נופשים שאליהם יוצאים רק העובדים ויש כאלה שיהיו גם עם בני המשפחה. כך או כך ברוב המקרים יהיה מדובר בלינה בבית מלון או בית הארחה, הארוחות תהיינה כלולות ויהיו גם אטרקציות או תוכנית אומנותית להנאתם של כל המבלים. בכל פעם שמארגנים בה את הנופש, בדרך כלל אחת לשנה, צריך לחשוב על רעיונות חדשים ומקוריים כדי להפתיע את העובדים, לשמח אותם ולגרום להם להנאה גדולה.

התרומה הגדולה של נופש חברה להצלחת החברה

יש הרבה סיבות למה כדאי להשקיע ולהזמין לעובדים נופש חברה מרוכז אך הסיבה המרכזית היא מתן התחושה שהם חשובים ושהצלחת החברה לא הייתה קורית בלעדיהם. חברה מצליחה לא יכולה להרשות לעצמה להתנהג בקשיחות או קמצנות כלפי העובדים ויש חשיבות לנדיבות, בעיקר כאשר היא באה לידי ביטוי בפעולות או אירועים לרווחת העובד ובני המשפחה שלו. כאשר העובדים יודעים שהמנהלים רואים אותם, מכירים בהם ובתרומה שלהם למקום העבודה ולשגשוג שלו – הקשר בינם לבין מקום העבודה יתחזק והם ימשיכו לעשות כל שביכולתם כדי שהמקום יצליח וימשיך להוביל בתחום העיסוק שלו.

הערך המוסף של נופש מטעם העבודה

יש הרבה אנשים שמסיבות כאלה ואחרות לא יוצאים לנופש לבד ולכן נופש חברה הוא פתרון מצוין עבורם. יש מי שלא יכול להרשות את זה לעצמו מבחינה כלכלית ויש מי שההכנות והלוגיסטיקה של הזמנת מרכיבי הנופש מקשות עליו. כאשר הוא מוזמן לנופש שמתקיים מטעם מקום העבודה אין ספק שזה מאד נוח עבורו שיש מי שמארגן את הכל בשבילו וכל מה שהוא צריך זה פשוט להגיע. עבור לא מעט אנשים הנופש מטעם מקום העבודה הוא הנופש המשפחתי השנתי.

מתעניינים בארגון נופש חברה? מוזמנים לפנות לקסטיליה הפקות בע"מ ולקבל את כל המידע הרלוונטי לחברה שלכם ואת מה שהכי יתאים לעובדים שלכם.

 

נופש חברה בארץ

מי שמרבה לנסוע לחופשות ברחבי הארץ וללון בבתי מלון, אכסניות או בתי הארחה מכיר את המצב שבו במקום יש הרבה מאד אנשים או משפחות שנמצאים במקום מטעם נופש חברה בארץ שארגן מקום העבודה שלהם. נופש כזה יכלול בדרך כלל את הלינה, שלוש ארוחות ביום, שימוש במתקני המקום כמו בריכת שחייה, מועדון ילדים או יציאה לטיולים מאורגנים וכמובן גם בילוי או הרצאות לעובדים, בני ובנות הזוג. בקיץ נופש כזה נחשב לפופולרי מאד בקרב הרבה מאד ארגונים וחברות ועל מנת לארגן את הכל בזמן וכמובן לוודא שיהיו מספיק חדרים פנויים במועד הרצוי – ההפקה מתחילה הרבה זמן לפני.

 התרומה הגדולה של נופש חברה בארץ לתחושת השייכות לארגון

כשהעובדים יודעים שאוטוטו יודיעו להם על נופש חברה בארץ – הם גם יודעים שיש להם על מי לסמוך. הם מכירים את החברה שהם עובדים בה ויודעים שיש דברים שאולי מתפספסים מדי פעם, אבל לא הנופש השנתי לעובדים. אין עובד שלא מחכה ומצפה לנופש וכך גם בני המשפחה שלו. אחרי שחוזרים מהנופש יש רצון מאד גדול לחזק את הקשר עם המנהלים ועם הארגון כולו ולהראות שעושים כל שיכולים כדי לבצע את המטלות המקצועיות. אם הארגון משקיע בנופש – העובדים לכל הפחות יחזירו במסירות גבוהה בעת ביצוע התפקידים שלהם.

הרף הגבוה של אירועי חברה

כל מי שעובד בחברה יודע כיום שהנושא של אירועי חברה מציב רף גבוה שצריך לעמוד בו יש ציפייה רבה לקראת כל אירוע ואירוע. נופש חברה בארץ הוא אירוע שיא ללא כל ספק ומצביע על כך שהארגון ישקיע לא מעט כספים ברווחת העובדים שלו ובמתן להם אפשרויות רווחה רבות, מגוונות ומיוחדות. אחרי הנופש חוזרים עם אנרגיות מחודשות לעשות את העבודה ושמחים להיות חלק מארגון שכזה, שמפרגן לעובדים שלו ודואג להם לאירועי רווחה מהנים, מושקעים ואפילו מעוררי קנאה.

רוצים לארגן נופש בארץ לעובדים שלכם? בקסטיליה הפקות בע"מ מנוסים בארגון אירועים כאלה ויוכלו לסייע לכם להרכיב את הנופש המתאים והמושלם לחברה שלכם.

נופש לעובדים

כל עובד, ללא קשר למקום העבודה שלו כבר יודע כיום שמדי פעם יתקיימו אירועים מיוחדים לרווחתו ולהנאתו, כאלה שיהיו שוברי שגרה ושונים בנוף. נופש לעובדים הוא אחד מהאירועים האלה. מדובר בצ'ופר לא קטן כשהעובדים כולם יוצאים בין אם ביחד ובין אם בכמה מחזורים לנופש בבית מלון, כזה שכולל שימוש במתקני המלון, טיול, נסיעות וכיסוי כל ההוצאות. עבור העובדים הוותיקים מדובר בנופש המשפחתי השנתי שלהם והם מחכים ומצפים לו בקוצר רוח. גם מי שרק מתארח באופן פרטי בבית מלון זה או אחר מכיר את הקונספט של הגעת קבוצה גדולה של אורחים מטעם חברה או מקום עבודה.

איך מארגנים נופש לעובדים?

חשוב להבין שמי שעוסק ברווחת העובד או בהפקת אירועי חברה יהיה עסוק מאד בבניית נופש לעובדים לא מעט זמן לפני. ברוב המקרים הנופשים האלה ייצאו לפועל בקיץ בבתי מלון שיש בהם אטרקציות כמו אלה באילת, בטבריה או בחיפה. כך אפשר להציע לעובדים גם את הבריכה של המלון, את מועדון הילדים ואטרקציות נוספות בקרבת המלון. מי שמארגן את הנופש יחשוב על הרעיונות המתאימים ביותר בתור תוכנית אומנותית או הפעלות על מנת שתמיד לעובדים תהיה תעסוקה ויהיה להם מה לעשות. חשוב לא פחות לדאוג לנושא של האוכל והארוחות, שלרוב יינתנו על ידי חדר האוכל של המלון.

התרומה של הנופש לתחושת השייכות

כל פעולה חברתית ושוברת שגרה מבוצעת מטעם הארגון לשם כמה מטרות – ראשית, שבירת שגרה והצעת פעילות שונה ומיוחדת. שנית, יש חשיבות לחיזוק הקשר בין העובד לבין מקום העבודה והקשר הזה יתחזק אחרי נופש לעובדים. העובדים יראו וירגישו שחושבים עליהם, שרוצים בטובתם, שמשקיעים בהם לא מעט כספים ובתמורה העובד ירצה שהארגון ימשיך להצליח והוא יהיה גאה להוות חלק במשפחת העובדים של מקום העבודה הזה. יש לתחושות האלה חשיבות גבוהה בעת ביצוע המטלות המקצועיות מדי יום.

קסטיליה הפקות בע"מ מציעה לכם שירותי הפקת אירועים לעובדים, חברות וארגונים ובכלל זה גם נופש בבתי מלון לעובדים ובני המשפחות שלהם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
עוד בנושא
יום כיף לחברות

ארגון של ימי כיף או אירועים לחברות כבר מזמן הפך לסמל סטטוס. יום כיף לחברות הוא סטנדרט של ממש ואפילו במודעות דרושים ארגונים וחברות יפארו

קרא עוד >>
הפקת כנסים
הפקת כנסים

הפקת כנס עסקי או מסחרי היא פרויקט לא פשוט שיש לו כמה וכמה שלבים וצריך להתחיל בארגון שלו הרבה זמן מראש. בדרך כלל כאשר מתעסקים

קרא עוד >>
נופש חברה בחו"ל
נופש חברה בחו"ל

הנושא של רווחת העובד, חלוקת צ'ופרים או קיום אירועי שיא לכבוד העובדים בחברה או בארגון כבר נחשב לידוע ופופולרי מאד. בכל ארגון גדול יש ציפייה

קרא עוד >>